IMG_0158

Аденома передміхурової залози є серйозною проблемою, з якою здебільшого стикаються чоловіки старшого віку. Збільшення обсягу аденоматозної тканини призводить до порушення нормального сечовипускання, що викликає дискомфорт і може спровокувати ускладнення.

Характерні ознаки ускладнень, пов’язаних з аденомою передміхурової залози: 

 • неприємні відчуття внизу живота та в області промежини;
 • порушення процесу та частоти сечовиділення;
 • переривчасте сечовипускання;
 • ослаблення струменя сечі;
 • симптоми надмірного нагромадження та затримки сечі.

У клініці CitiDoctor використовується інноваційна технологія – Зелений Лазер (GreenLight XPS), що є ефективним і безпечним методом видалення аденоми простати та відновлення нормального сечовиділення. Цей метод дозволяє швидко та ефективно розв’язати проблему, забезпечуючи пацієнтам комфорт і покращення якості їх життя.

Метод базується на використанні енергії лазерного випромінювання для руйнування та видалення аденоми. У порівнянні з трансуретральною резекцією він не має ризику тромбоемболії, суттєвих кровотеч або обмежень стосовно розміру аденоми та стану пацієнта. Операція легко переноситься, забезпечує швидке видалення аденоматозної тканини, що блокує сечовипускання, та може бути застосована у пацієнтів з групи ризику – тих, хто переніс інфаркт, інсульт і з порушеннями функції нирок.

Особливості технології GreenLight XPS

Фотоселективність. Лазерний промінь поглинається структурами червоного кольору – еритроцитами та судинами. Цей феномен підвищує ефективність і безпечність видалення аденоми. Лазерна енергія фокусується на аденомі, не пошкоджуючи здорових тканин. Крім того, судини, які кровопостачають аденому, швидко герметизуються завдяки коагуляції білків, що мінімізує ризик кровотечі.

Ефект вапоризації. Лазер швидко нагріває тканину аденоми, викликаючи утворення бульбашок пари. Ці бульбашки розривають пухлину на дрібні фрагменти, забезпечуючи контроль глибини деструкції та запобігаючи опікам глибоких тканин.

Велика потужність. Максимальна потужність лазера у 180 Вт дозволяє видалити аденому простати великих розмірів (>120 см3).

Завдяки цим перевагам лазерне видалення аденоми простати є безпечним, ефективним і малоінвазивним методом лікування.

Переваги для пацієнта при видаленні аденоми передміхурової залози Зеленим Лазером:

 • збереження статевої функції; 
 • швидке відновлення сечовипускання;
 • не провокує ТУР-синдром; 
 • короткий термін госпіталізації;
 • можливість застосування у пацієнтів з групи високого ризику;
 • збереження механізму утримання сечі;
 • низький ризик кровотечі.

Медичний центр CitiDoctor використовує апарат останнього покоління GreenLight XPS. Велика потужність та оптимізоване лазеропровідне волокно пристрою забезпечують високу якість і безпечність процедури.

Операцію видалення аденоми передміхурової залози з використанням Зеленого Лазеру проводить кандидат медичних наук, лікар-уролог Ситенко Андрій Михайлович. Звертайтеся в кол-центр за номером тел. +38 044 333 48 85.

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу.

Віримо у ЗСУ! Працюємо на своєму робочому місці!

Поставте питання лікарям та отримуйте відповідь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Хірургічний центр повного циклу CitiDoctor https://citidoctor.ua/

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85