На базі відділення гематології в клініці CitiDoctor виросла ціла система надання всебічної допомоги пацієнтам з онкогематологічними захворюваннями.

Зараз гематологічна служба включає в себе відділення гематології та хіміотерапії, експрес-лабораторію, денний стаціонар, кабінет гематолога для амбулаторних пацієнтів, партнерські умови та відділення гематологічної реанімації з боксами.

У нашій власній лабораторії виконуються такі види досліджень:

  • морфологія/цитологія;
  • дослідження гемостазу;
  • патоморфологічні дослідження (гістологія та імуногістохімія);
  • молекулярно-генетичні дослідження (химерні онкогени, мутаційний статус та ін.);
  • цитогенетичні дослідження (каріотип і FISH-дослідження).

Пріоритетними напрямками в роботі гематологічної служби є діагностика та моніторинг онкогематологічних захворювань і високодозова хіміотерапія у пацієнтів з онкогематологічними захворюваннями (гострий лейкоз, лімфома, мієломна хвороба, депресії кровотворення різного генезу, хронічні гематологічні захворювання та ін.), коагулопатії, діагностика та диференціальна діагностика порушення гемостазу.

Сучасні підходи до лікування онкогематологічних захворювань дозволяють отримати хороші результати в лікуванні, зберегти якість життя та соціальну активність пацієнтів.

При діагностиці онкогематологічних захворювань застосовуються сучасні методики молекулярної діагностики (полімеразної ланцюгової реакції, секвенування, стандартної цитогенетики та флуоресцентної гібридизації in situ) у повній відповідності з міжнародними стандартами.

 

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу.

Пацієнт понад усе: боротьба за ваше здоров’я без компромісів!

Задайте питання лікарям та отримуйте відповідь 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Хірургічний центр повного циклу CitiDoctor https://citidoctor.ua/

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: +38 (044) 333 48 85