28 травня 2021 року ТОВ «СІТІ ДОКТОР» було визнано незалежною бізнес-нагородою «Вибір споживача 2020». Основою для нагородження стали статистичні підсумки рейтингів суб’єктів господарювання України. Вибір споживача – це показник ефективності роботи підприємства, кількість та якість відгуків пацієнтів і працівників, а також внесок компанії у розвиток як власного підприємництва, так і рівня економіки нашої країни. Також важливим показником є рівень впливу клініки на розвиток сучасної медицини в Україні.

Отримати нагороду за підсумками 2020 року, що видався не найлегшим для всіх українських лікарів і пацієнтів – це дійсно визначна подія!

Ми пишаємося адміністрацією клініки, нашим керівництвом і кожною людиною, які так якісно представляють свою зону відповідальності. Кількість позитивних відгуків, рівень облаштованості клініки, наявність обладнання та показник задоволеності пацієнтів – це все сервіс ТОВ «СІТІ ДОКТОР», що так захоплює та допомагає!

Ми завжди піклуємся якістю наших медичних послуг і рівнем вдоволеності пацієнта. Ми будуємо щирі та відкриті стосунки з пацієнтами й партнерами на основі довіри та доброчесності.

Нагорода «Вибір споживача 2020» для всієї нашої великої команди – це приємний бонус і важливе визнання, що надихає рухатися далі та перемагати! Також було відмічено сертифікатами завідуючих відділень, які організовують роботу та сприяють покращенню надання послуг у нашій клініці.

Рейтинг підприємств будується на основі офіційних даних з усіх інтернет-ресурсів, на яких представлена компанія, а тому його результати об’єктивні, перевірені статистичною базою та мають публічне підґрунтя.

Національний бізнес-рейтинг в Україні вже шістнадцять років проводить дослідження діяльності вітчизняних підприємств і ми пишаємось бути відміченими та очолювати впливові рейтинги серед вагомих показників. Дякуємо за визнання!

 

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу.

Пацієнт понад усе: боротьба за ваше здоров’я без компромісів!

 

Задайте питання лікарям та отримуйте відповідь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 

Хірургічний центр повного циклу CitiDoctor https://citidoctor.ua/ 

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: +38(044) 333 48 85