ЛОР-служба клініки «СІТІ ДОКТОР» представлена висококласними лікарями, визнаними в Україні, які мають великий досвід і впевнено вирішують найскладніші ЛОР-завдання у дітей у дорослих.

Завдяки обладнаним операційним і кабінету діагностики з високоспеціалізованим ЛОР-комбайном, консультація та хірургія в клініці відбуваються на вищому рівні.

Як правило, ЛОР-комбайни застосовуються в сучасних приватних клініках з найкращим обладнанням та європейським рівнем обслуговування.

ЛОР-комбайн ‒ автоматизована установка, що поєднує в собі функціональність і технологічність, вона дозволяє проводити необхідну діагностику патологій горла, носа, а також захворювань середнього та зовнішнього вуха, за допомогою ендоскопічного огляду. Головною відмінністю від звичайного огляду є можливість вивчити ЛОР-органи з сучасним освітленням, що допомагає відразу поставити точний діагноз. Крім того, використання відеосистеми забезпечує отримання кольорового відео високої якості, що дозволяє лікарю та пацієнту ознайомитися з зображенням захворювання до та після лікування.

Також за допомогою цієї установки можна максимально зручно та без болю проводити практично всі необхідні маніпуляції, такі як видалення сірчаної пробки, аспірацію носових ходів і придаткових пазух носа, розпорошення ліків, промивання мигдалин і т.д.

Один з фахівців, які працюють з ЛОР-комбайном ‒ Гебріч Геннадій Григорович, дитячий і дорослий отоларинголог вищої категорії з 32-річним стажем роботи за фахом, з яких 25 років він був провідним ЛОР-лікарем медичної фірми «БОРИС». Пріоритетні напрямки діяльності лікаря ‒ шейверна аденотомія та аденотонзилотомія у дітей. Всі мами бояться, щоб у дітей після видалення аденоїдів вони знову не виросли. Гебріч Г.Г. з 2008 р. провів більше 2000 шейверних аденотомій і досі жодного рецидиву.

Ендоскопічна хірургія носа і навколоносових пазух, видалення пухлин, кіст, сторонніх тіл пазух носа, носоглотки та основи черепа ‒ далеко не весь перелік наших послуг. Наступного дня після таких операцій, проведених доктором Гебрічем Г.Г., пацієнти йдуть додому, без всяких набряків і синців на обличчі. Звертайтеся до нас за безпечною та сучасної ЛОР-хірургією!

 CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу.

Пацієнт понад усе: боротьба за ваше здоров’я без компромісів!

 Задайте питання лікарям та отримуйте відповідь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 

Хірургічний центр повного циклу CitiDoctor https://citidoctor.ua/ 

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: +38(044) 333 48 85