Через війну, що розпочала країна-терорист росія проти нашої держави, у Києві відбуваються порушення у діяльності енергосистеми. Через обстріли критичної інфраструктури часто вимикається енергопостачання. Але працювати потрібно.

Ми як лікарі, як велика команда асистентів і менеджерів медичного центру продовжуємо свою роботу. Наші пацієнти чекають на консультації, діагностику та термінове оперативне лікування. Ми виконуємо свою місію. Нам не страшно. Ми точно знаємо, що перемога наша, бо ми на своїй землі.

Увага: наші операційні працюють 24/7 незалежно від відключень світла! Весь хірургічний блок ще до війни було облаштовано сучасними системами безперервного електропостачання та ми маємо змогу безпечно оперувати пацієнтів.

Наразі під’єдналися до нашого загального генератора й повноцінно приймаємо також в кабінетах. Лабораторія, ендоскопічний кабінет, ЛОР-обладнання – все працює. Є зайві кабелі на підлозі – але ми з вами разом готові потерпіти ці незручності заради здоров’я громадян у цей нелегкий воєнний час.

Ми поруч! Все буде Україна!

 

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу.

Пацієнт понад усе: боротьба за ваше здоров’я без компромісів!

Поставте питання лікарям та отримуйте відповідь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 

Хірургічний центр повного циклу CitiDoctor https://citidoctor.ua/ 

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85