На сьогодні поширеність варикозу в Україні досягає 25% у різних вікових групах. Це дані лише щодо пацієнтів із діагнозом різного ступеню важкості, але варто пам’ятати, що до нас звертаються і з естетичними запитами, коли ургентної проблеми немає, але пацієнт бажає виконати процедуру для покращення зовнішнього вигляду. Наші лікарі завжди відкриті до розв’язання проблем пацієнтів, і якщо протипоказань немає – ми готові зробити все можливе, щоб допомогти вам почувати себе краще та впевненіше.

Тому сьогодні судинні проблеми розв’язують фахівці двох дисциплін – флебології та естетичної (пластичної) хірургії. В нашому медичному центрі працюють лікарі, що представляють обидва напрямки.

Лікування варикозної патології в клініці «СІТІ ДОКТОР» проводиться сучасним і щадним методом радіочастотної абляції (Рча) на апараті CloserFast (Medtronic), біозварюванням апаратом Свармед, закриттям стволів великих і малих підшкірних вен біоклеєм Венасил (VenaSeal).

Саме така методика забезпечує швидкий період післяопераційного відновлення.

Після лікування ми рекомендуємо компресійний трикотаж другого класу компресії. Надалі, за потребою, рекомендується планове внутрішньосудинне флебологічне втручання. Враховуючи алгоритм проведення абляційних внутрішньосудинних втручань, згодом ми рекомендуємо щоденну ходьбу по 30-60 хвилин 2-3 рази на день.

Таким чином, диференційоване використання сучасних внутрішньосудинних технологій дозволяє безпечно проводити симультанні операції при різноманітних естетичних запитах у поєднанні з флебологічною патологію.

Команда судинних хірургів клініки «СІТІ ДОКТОР» дозволяє пацієнту обрати лікаря, методику та курс лікування в залежності від своїх потреб і вподобань. Лабораторія та УЗ-діагностика працює у стінах клініки, отже, вам не потрібно витрачати час на додаткові обстеження. Ми максимально забезпечуємо комфорт, сучасність та ефективне лікування судин для кожного пацієнта!

 

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу.

Пацієнт понад усе: боротьба за ваше здоров’я без компромісів!

 

Поставте питання лікарям та отримуйте відповідь 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 

Хірургічний центр повного циклу CitiDoctor https://citidoctor.ua/ 

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85