хірургічний центр «СІТІ ДОКТОР»

Рак передміхурової залози (РПЗ), найчастіший недерматологічний тип раку чоловіків у західних країнах, є соціально значущою проблемою. Нині в Україні на обліку перебуває понад 30 тис. пацієнтів, смертність протягом року після встановлення діагнозу сягає 20,9%. Радикальна простатектомія (РПЕ) є одним з найбільш ефективних методів лікування локалізованого РПЗ з хорошими показниками 10- та 15-річного виживання.

Оперативне видалення передміхурової залози повинно не тільки нести в собі онкологічний контроль, а й мати оптимальні функціональні результати та відсутність рецидиву після операції. Нетримання сечі є найбільш неприємним очікуванням в житті хворих після виконання РПЕ.

У клініці «СІТІ ДОКТОР» ключовим моментом для команди наших лікарів є розв’язання цієї проблеми шляхом застосування сучасної технології зі збереженням нетравмованого сфінктера, що забезпечить контрольоване сечовипускання.

Для цього застосовуються сучасні методики лапароскопічного видалення залози з пластикою та формуванням міхурово-уретрального анастомозу.

Отже, нетримання сечі є ускладненням, що найбільше бояться пацієнти після РПЕ. Важливу роль у механізмі утримання сечі безсумнівно грає зовнішній сфінктер уретри, а саме його травматизація під час операції.

Як показує наша практика, сучасні методики перетину венозно-дорсального комплексу саме без попереднього прошивання при виконанні лапароскопічної РПЕ у хворих на локалізовані форми РПЗ істотно впливають на збереження функції утримання сечі, а саме: кожен другий пацієнт відзначає повне утримання сечі в ранні терміни, а в пізні терміни на 30% більше хворих повністю утримують сечу.

Ми пишаємося командою урологів, що представляє наш медичний центр. Вони працюють одразу в декількох спеціальностях, мають якісний склад досвідчених фахівців і ставлять рівень життя пацієнта після операції на перше місце. Нам важливо не тільки побороти хворобу, але і бути певними, що ми зробили все можливе, щоб зберегти ваш настрій, комфорт і любов до життя!

 

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу.

Пацієнт понад усе: боротьба за ваше здоров’я без компромісів!

 

Поставте питання лікарям та отримуйте відповідь 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Хірургічний центр повного циклу CitiDoctor https://citidoctor.ua/

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1 

Тел.: 0(44) 333 48 85